zdrowszy poziom zycia ecolevel
| polski | english |
Woda z Tlacote z Meksyku.


Czekając na szanse doświadczenia cudownego uzdrowienia kilku-tysięczna kolejka ludzi, w kurzu i słonecznej spiekocie czeka aby wejść na rancho miejscowego farmera Jesusa Chahin, zaczerpnać ze źródła i zabrać ze soba chociaż kilka litrów cudownej wody. Wody, która jak stwierdzono uzdrawia nawet z AIDS, raka, cukrzycy, wysokiego poziomu cholesterolu i innych schorzeń. Potencjał redox ORP średni -160 do -190 mV w Tlacote. Potencjał rośnie wraz z zbliżaniem się do brzegów źródła.
Wyprodukowanie wody Tlacote z jeszcze silniejszym ORP ujemnym i bardziej alkalicznym odczynem a dodatkowo o mniejszych micelach klastrów wody daję państwu właśnie ALKAREDOX N-1 ! Nasz generator potrafi wyprodukowac wode z redox nawet -600 mV.

Tlacote
– mała mieścina położona obok miasteczka Queretaro, 150 mil od Mexico City – stała się sławna po tym jak Tino Duran, właściciel lokalnego hiszpańsko-języcznego wydawnictwa LaPrensa z San Antonio w Teksasie, po wizycie w Tlaclote doznał nieomal natychmiastowego uzdrowienia ze swojej, jak stwierdzono nieuleczalnej choroby i napisał o tym artykuł. Rozdzwoniły się telefony a do Tlacote zaczęły napływać tłumy przybyszów i pielgrzymów prawie ze wszystkich stron świata – doznajac cudownych uzdrowień z wielu różnych dolegliwosci. 12 stycznia 1992 roku, zródło odwiedził słynny „Magic” Johnson gwiazda futbolu amerykańskiego, zarażony wirusem HIV.

Do roku 2000 zródło odwiedziło ponad osiem milionów pielgrzymów oraz wielu naukowców badajacych właściwości tej cudownej, uzdrawiajacej wody. Wśród nich byli naukowcy z Tokijskiego Instytutu Wody w Japonii

Dzisiaj Tlacote to już nie darmowe zródło ale komercjalna rozlewnia cudownej wody – skończyły się pielgrzymki i zaczął sie biznes - woda jest butelkowana i oferowana na rynku meksykańskim i krajów sąsiednich. Niestety nie ma doniesień o uzdrowieniach - i być nie może! Woda ta bowiem jest uzdrawiająca tylko przy źródle - zabutelkowana traci swoje uzdrawiające właściwości! Właściciele rozlewni oczywiście nie informują o tym kupujących wodę.

Właśnie w Tlacote w Meksyku rozpoczeli przed laty badania naukowcy japońscy poszukując czynnika X odpowiedzialnego za uzdrowienia ludzi pijących wodę z tego źródła. Następnie poszukiwali również co mają wspólnego wody z innych uzdrawiających źródeł w : Lourdes-Francja, Nadana-Indie, Nordenau-Niemcy..... Skład mineralny wód był podobny, nie znaleziono jakichkolwiek cudownych mikroorganizmów, światła zwiazków chemicznych - jednym słowem stwierdzono fakt - że to normalna woda!

Po latach badań kiedy technologia stanęła na odpowiednio wysokim poziomie znaleziono ten czynnik. Dr Shirahata z Japońskiego Instytutu Wody w Tokio stwierdził, że jest to wodór w swojej szczególnej postaci - nazwano go "aktywnym wodorem" ( ACTIVE HYDROGEN). Dlatego w szczególnej postaci, że posiada możliwości wchodzenia w reakcję z cząstkami aktywnego tlenu (wolnymi rodnikami), tworząc w rezultacie wodę! Taki wodór, kiedy znajdzie się w normalnej wodzie, wiąże znajdujący się tam aktywny tlen i tym samym ją ODTLENIA. Proces ten obniża potencjał reakcji oksydacyjnej (redox - wskaźnik właściwości oksydacyjno-redukcyjnych) nawet do wartości ujemnej, nadając wodzie właściwości przeciw-utleniające, co praktycznie równa się uzdrawianiu. Potencjał redox +200 mV to granica pomiędzy oksydacją i redukcją, kiedy wszystko o potencjale wyższym od +200mV to oksydanty (utleniacze) a poniżej +200mV to anty-oksydanty (przeciwutleniacze).

Badania nad wykorzystaniem tego odkrycia prowadzone są do dzisiaj! Dr Hayashi, który naukowo pracuje nad zastosowaniem aktywnego wodoru do celów leczniczych. To niezwykle ważne odkrycie daje możliwość zdrowszego i dłuższego życia ludziom na całym świecie. Dr Hayashi twierdzi, że aktywny wodór może uratować ludzkość. Pytanie czy wszyscy ludzie tego chcą?

Badania kliniczne z zastosowaniem wody aktywowanej wodorem potwierdziły takie same "cudowne efekty " jak ludzie pijący wodę z cudownych źródeł! Mamy więc panaceum na zdrowie i wieczną młodość? Nie poznamy odpowiedzi zanim nie spróbujemy osobiście! ALKAREDOX N-1 pozwoli to sprawdzić.

Przeprowadzone badania w Water Institut w Tokio pod kierunkiem prof Shirahaty i technologia epoki lotów kosmicznych pozwoliły skonstruować urządzenia do przeprowadzania pomiarów potwierdzających jaką wodę właściwie pijemy. Czy zdrową, z potencjałem -400mV czy tak zwaną mineralną z potencjałem od+200 wzwyż, pełną wolnych rodników.

NALEŻY PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE NIE KAŻDA CZYSTA WODA JEST ZDROWA !

JEST DWA RODZAJE WODY PITNEJ NA ŚWIECIE

PIERWSZY- to w 99% woda pełna wolnych rodników, ; jest to woda utleniona lub jak kto woli natleniona aktywnymi cząsteczkami tlenu, posiadająca dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) powyżej + 200mV i tym samym automatycznie klasyfikowana jako utleniacz !

DRUGI rodzaj wody, to woda odtleniona, bogata w aktywny wodór (hydrogen rich water) można ją znaleźć tylko w kilkunastu a może kilkudziesięciu miejscach na świecie albo po prostu wytworzyć sobie taką wodę w domu używając do tego mineralnego generatora ALKAREDOX N-1
Wystarcza on do wytworzenia 3-4 litra wody na dobę przez okres 6-ciu miesięcy !

H2OWoda - związek wodoru i tlenu - harmonijna kompozycja reduktora(H) i utleniacza (O), niekwestionowane źródło pochodzenia i życia organizmów żywych oraz warunek egzystencji rodzaju ludzkiego ! Czy zatem woda którą codziennie pijemy może być dla nas szkodliwa? A jednak!

W wielu pracach naukowych, które są cytowane na tych stronach podkreśla się , że nadmierna ilość wolnych rodników (utleniaczy-cząstek aktywnego tlenu) jest przyczyną nie tylko starzenia się organizmu ale również chorób.

Z badań wynika, że różnego rodzaju uszkodzenia: lipidów, membran, DNA, białek w organizmie przez wolne rodniki uwalniane w trakcie podstawowego metabolizmu i zasilane dodatkową pulą z powodu stresu dnia codziennego, konsumpcji skażonej żywności i zanieczyszczonej wody oraz wdychania niezdrowego powietrza (zanieczyszczenie środowiska), jest przyczyną prawie 90% wszystkich chorób.Wszelkie prawa zastrzeżone EcoLevel
Projekt i realizacja: Rotos