zdrowszy poziom zycia ecolevel
| polski | english |
Aktualności.


20.IX.2010
Podjęto przygotowania do pierwszej wymiany na duża skalę generatorów ALKAREDOX N-1 w systemie wymiany "jeden na jeden"
Pozwoli to zwiększyć dostępność naszego produktu "świadomościowego" i naturalnego ALKAREDOX N-1
Pilotażowo dokonano wymiany 10% sprzedanych wcześniej generatorów. Po reakcji partnerów akcja bedzie realizowana w większym wymiarze.

01.VIII.2010
Podjęliśmy działania w celu opracowania systemów uzdatniania wody opadowej z systemów wychwytywania wody na potrzeby przemysłowe i w wariancie VIP na potrzeby spożywcze i szpitalne.

10.VII.2010

W przygotowaniu oferta dla naszych partnerów i kooperantów na kolektory słoneczne do systemów całorocznego ogrzewania mieszkań

01.V.2010
Firma ECOLEVEL podjęła wstępne analizy nad systemami wytwarzania wodoru do usprawniania procesów przemysłowych a także sposobów gromadzenia wodoru z pominięciem wysokoenergetycznych metod ciśnieniowych i schładzania do ekstremalnie niskich temperatur.
 

01.IV.2010

Oddano do użytku system stron partnerskich w klubowiczów systemu lojalnościowego promujących nasze produkty detaliczne.


10.III.2010 r.

Wprowadzono do oferty nanokoloidy miedzi i platyny.
Miedź jest silnie grzybobójcza. Platyna silnie działająca na patogeny rakowe !


29.I.2010 r.

Wprowadzono do oferty nanokoloidy srebra i złota.
Nanokoloidy jakie wprowadza nasza firma, to produkt najwyższej jakości i bardzo małych niejonowych molekułach, wytwarzany docelowo w odpowiednim już stężeniu, więc nie podlegający rozcieńczaniu jak nanokolidy sprowadzane z np. USA, czy też Niemiec, Anglii, Francji, których działanie pozostawia wiele do życzenia, bo działać skutecznie koncentraty nie mogą z definicji i czystych zjawisk fizyko-chemicznych. Metoda wytwarzania jest chroniona patentem.

Mamy przekonanie, że posiadamy najlepsze, możliwe do wyprodukowania nanokolidy w Polsce, Europie i na Świecie. Skuteczność jest gwarantowana opiniami klientów.


29.I.2010 r.
W dniu 29 września 2009 roku nastąpiło oficjalne uruchomienie systemu Klub ECOLEVEL Sp. z o.o. w Polsce. Już teraz można dokonywać samodzielnej rejestracji w systemie lojalnościowym Klubowicza Ecolevel, aby przystąpić do systemu sprzedaży. Dla zainteresowanych osób fizycznych i firm uruchomiliśmy system lojalnościowy klubowy dzięki któremu można polecać skuteczniej nasze produkty wśród znajomych i przyjaciół. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://planet.ecolevel.eu

Wszelkie prawa zastrzeżone EcoLevel
Projekt i realizacja: Rotos